22-річна помічниця депутата Тищенка назвала Кучму першим президентом України

<p>Модель Мар’яна Михолап нещодавно стала помічницею народного депутата України Миколи Тищенка Об этом сообщает <a href=zoom-ukr.in.ua со ссылкой на СМИ.

">

Модель Мар’яна Михолап нещодавно стала помічницею народного депутата України Миколи ТищенкаДівчина розповіла, що цікавилася політикою ще зі школи, проте згадати ім’я першого президента України їй так і не вдалосяПомічниця народного депутата України Миколи Тищенка Мар’яна Михолап не змогла відповісти на декілька запитань на політичну тематику.


22-річна дівчина в інтерв’ю «Обозревателю» розповіла, що цікавилася політикою ще зі школи, проте згадати ім’я першого президента України їй так і не вдалося.


«Кучма. Ні, ні, ні.... Зараз, Леонід його звали. Я точно пам’ятаю, дай секунду. Кучма був дуже довго...», — відповіла помічниця депутата на запитання, хто був першим президентом країни.


Потім у неї журналіст запитав, а хто став главою держави після Кучми.


«Після Кучми одразу Ющенко і Янукович. Ющенко, а потім Янукович», — відповіла Михолап.


Також помічниця Тищенка не змогла відповісти на запитання щодо чисельності народних депутатів у парламенті: «Я знаю, що зараз скоротили, зараз 300».


Як повідомлялося, «слуга народу» Тищенко взяв собі в помічники 22-річну модель.


До слова, нардеп Тищенко осоромився через «формулу Штайнмаєра».


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/politics/22-richna-pomichnicya-deputata-tishchenka-nazvala-kuchmu-pershim-prezidentom-ukrajini--630021.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя