НБУ дозволив українцям купувати валюту більше ніж на 150 тисяч гривень в день

НБУ дозволив українцям купувати валюту більше ніж на 150 тисяч гривень в день

У Національному банку України повідомили, що з 5 листопада 2019 року уряд скасував обмеження на покупку валюти і банківських металів. Об этом сообщает news-front.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це стало відомо із офіційного повідомлення пресслужби НБУ. У меседжі йдеться про те, що відтепер уряд скасував з фізичних та юридичних осіб щоденний ліміт знаяття грошей в розмірі до 150 тис. грн через касу або через системи онлайн-банкінгу. До того ж, заразом скосовується і вимога про подання фізичними особами власних документів банкам, що підтверджують підстави для проведення операцій з купівлі безготівкової іноземної валюти.

«Банки будуть наглядати тільки за тими операціями, які несуть більше ризиків (тобто валютні операції, що перевищують 150 тисяч гривень — авт.). За тими ж, які несуть менше ризиків, валютний нагляд буде повністю скасовано», — пояснив заступник голови Національного банку України Олег Чурій під час останнього пресбрифінгу в НБУ.

Зазначимо, що фактичні нововедення означатимуть лише те, що Національний банк України вперше за 27 років дозволить українцям вільно користуватися валютою, інвестувати за кордон та купувати закордонну нерухомість, а на зміну тотальному контролю прийде принцип: все, що не заборонено законом, — дозволено.

Ірина ХоцькаДжерело статті: “https://zt.20minut.ua/Groshi/nbu-dozvoliv-ukrayintsyam-kupuvati-valyutu-bilshe-nizh-na-150-tisyach--10960893.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя