Вулицю Саксаганського буде перекрито щонайменше до вихідних через аварію (фото)

Фото: Роман Барабаш, Інформатор Об этом сообщает z-ua.in.ua со ссылкой на СМИ.Працівники «Київтеплоенерго» ремонтуватимуть трубу на перетині вулиць Саксаганського та Шота Руставелі щонайменше до п’ятниці, восьмого листопада. Про це комунальники повідомили Вечірньому Києву.

Увечері п’ятого листопада тут прорвало трубу, і в утворені провали, кожен діаметром три на три метри, потрапили два автомобілі. Водії не постраждали. Наразі закрито для проїзду один квартал вулиці Саксаганського. Змінено маршрути тролейбусів 3, 9, 12, 14, 40, 40К й автобусу 69.

Комунальники палнують працювати цілодобово, але потрібне повне перекладення трубопроводу.

«Орієнтовно плануємо завершити роботи цієї п’ятниці, щоб на вихідних відкрити рух вулицею», – повідомили вони.Працівники також сказали Інформатору, що роботи триватимуть щонайменше три дні. Точної дати, коли вулицю буде повністю відкрито для руху, вони не називають.

Фото: Роман Барабаш, ІнформаторРівно рік тому на розі Саксаганського і Шота Руставелі сталася аварія на тепломережі, в яму так само потрапив автомобіль.

Водночас заступник голови КМДА Петро Пантелеєв нагадав, що цьогоріч у Києві замінили 130 кілометрів аварійних трубопроводів. Це дозволило «значно скоротити кількість аварій».

За його словами, фахівці «Київтеплоенерго» здійснюють перепідключення найближчих будинків на інші магістралі, тому перебоїв з водою не буде.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/11/06/vulytsyu-saksaganskogo-bude-perekryto-shhonajmenshe-do-vyhidnyh-cherez-avariyu-foto/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя